Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Kontrola paliwa w autach służbowych


Kontrola paliwa w autach służbowych

W dzisiejszych czasach, w których ceny ropy wahają się, bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców cieszą się sprzęty, które w znaczny sposób wpływają na kondycję finansową firmy. Najbardziej popularną formą kontroli, która przeciwdziała upustom paliwa w samochodach firmowych, jest sonda paliwa.Teraźniejsze, nowoczesne systemy są tak dokładne, że na skutek odpowiedniej kalibracji zbiorników podczas instalacji, na odczyt nie ma wpływu rodzaj ropy naftowej, warunki atmosferyczne czy przemieszczanie się benzyny w zbiorniku.Gdzie można zamontować czujniki?Sonda paliwa zakładana może być w pojazdach czy maszynach, z tzw. bezpośrednim dostępem do zbiorników paliwa. Można je więc instalować w ciągnikach siodłowych, autach ciężarowych, busach, maszynach budowanych. Jak widać prawie każda branża przemysłu ma choć z jednym z nich coś wspólnego.Kategorie sond paliwa:

Metoda kontroli oleju napędowego to na pewno same korzyści.Po pierwsze kontrola paliwa wyklucza niemal w stu procentach próby nielegalnej sprzedaży oleju napędowego, dzięki czemu opłaty zamontowania instalacji zwracają się po niedługim czasie i przynoszą korzyści materialne w przyszłości ( nawet do 40%). Dodatkowo stanowi podstawę do weryfikacji rachunków za paliwo.Po drugie, dzięki stosownemu oprogramowaniu, właściciele floty mają ewentualność śledzenia poboru paliwa, ilości paliwa w baku czy przeciętnego spalania w litrach.Polak potrafi, to wiemy. Kradzieże paliwa z wozów firmowych to problem, z którym ma kłopot ogrom przedsiębiorstw w kraju.  Najlepsze zabezpieczenia mechaniczne kierowcy potrafią ominąć.  Jednak można nieco utrudnić im bezprawne pozyskiwanie paliwa z samochodów służbowych.


Głosuj (0)

enawarski 10:01:49 7/08/2014 [Powrót] Komentuj


Strona Główna
Było tu 2421 osób :)

...:::Księga:::...

Księga Gości
Dodaj do Księgi
0
techno-navi

...:::O mnie:::...

Technologia nawigacyjna na co dzień


techno-navi

Dodaj do Ulubionych

...:::Linki:::...
...:::Archiwum:::...

2014
Sierpień
2013
Grudzień
Wrzesień