Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak bez kłopotów zawsze trafić do celu podróży


Jak bez kłopotów zawsze trafić do celu podróży

W teraźniejszych czasach wszyscy gdzieś codziennie udajemy się. Często są to punkty zupełnie nam nieznane, lub wiadomy jest tylko adres lub nazwa budynku docelowego. Od tego czy sprawnie dotrzemy do punktu może zależeć masa rzeczy np. praca, spotkanie itp.

Dlatego też coraz częściej nie tylko w kontekście aut mówi się o nawigacji. Na dzisejszym rynku nowoczesnych technologii wyszukamy także nawigacje przystosowane do innych środków transportu, jak i takie wtopione w urządzenia codziennego zastosowania.

Odmiany nawigacji

Jednym z wariantów jest nawigacja piesza, którą nie rzadko można napotkać w telefonach komórkowych i palmtopach. Posiada ona bowiem opcję wyboru jak chcemy się poruszać, czyli samochodem, czy jednak pieszo. Po zaznaczeniu, że idziemy na własnych nogach, nawigacja obliczy możliwy czas dojścia na miejsce oraz wytyczy jak najdogodniejszą drogę.
Kolejnym rodzajem jest nawigacja rowerowa, której obudowa jest specjalnie przystosowana do umieszczenia na ramie jednośladu. Jest ona bardzo przydatna podczas dalszych wycieczek rowerowych lub jazdy po rodzinnym mieście, ale po nieznanej okolicy.
Jest jeszcze także nawigacja motocyklowa, która podobnie jak rowerowa ma odpowiednią i szybką do umieszczenia na motocyklu obudowę. Zastanowić się nad jej nabyciem powinni wszyscy, którzy kochają dalekie podróże na swoich maszynach.

Dlaczego warto mieć nawigację

Podsumowując można stwierdzić, że wszystkim zdarza się zgubic i nie potrafić znaleźć poszukiwanego miejsca. Dlatego też warto posiadać choćby w telefonie nawigację, która pomoże wydostać się z tarapatów. Dzisiejsze nawigacje gps są łatwe w obsłudze, tanie oraz dostosowane do konkretnych potrzeb czy maszyn.


Głosuj (0)

enawarski 17:03:37 20/12/2013 [Powrót] Komentuj


Strona Główna
Było tu 2421 osób :)

...:::Księga:::...

Księga Gości
Dodaj do Księgi
0
techno-navi

...:::O mnie:::...

Technologia nawigacyjna na co dzień


techno-navi

Dodaj do Ulubionych

...:::Linki:::...
...:::Archiwum:::...

2014
Sierpień
2013
Grudzień
Wrzesień