Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak stosujemy nawigacje GPS


Jak stosujemy nawigacje GPS

Obecnie systemy nawigacyjne GPS wykorzystujemy nie tylko w autach. Dzisiaj na rynku znajduje się dużo produktów takich jak między innymi nawigacja rowerowa. Jest ona specjalnie dopasowana do tego, aby można było z niej korzystać w czasie jazdy na rowerze. Poza tym że ma specjalne uchwyty służące jej umieszczeniu na rowerze, ponadto najczęściej też bez problemu można na niej oglądać mapy dostępnych tras i ścieżek dla rowerów.
Obecnie na rynku bardzo łatwa do zakupu jest też nawigacja piesza, dzięki której z pewnością nie zgubimy się nawet w nieznanym terenie. Dzisiaj takie urządzenia można kupić bez problemu, dostępne są zazwyczaj w każdym punkcie z tego typu sprzętem. Dla wielbicieli dwóch kółek jednak odpowiedniejsza będzie nawigacja motocyklowa. Te które są przeznaczone do użytku na nich najczęściej są wyprodukowane tak, aby można było je stosować bez względu na pogodę. Przede wszystkim są one odporne na wpływ czynników atmosferycznych, jednak bez problemu można do nich dokupić specjalne pokrowce, które chronią ją znacznie lepiej.
Bez względu jednak na rodzaj wykorzystywanej nawigacji nie można zapomnieć o jej aktualizowaniu. Wgrywanie nowych map jest niezwykle ważne, gdyż często drogi ulegają zmianom lub też rozpoczynane są na nich długoterminowe roboty drogowe, które wymuszają znalezienie najbardziej odpowiedniego objazdu. Zaleca się, aby przynajmniej raz do roku dokonać odświeżenia map wgranych do nawigacji, dzięki czemu w każdej chwili można z niej bez kłopotu skorzystać nie obawiając się, że pokaże nam złą drogę.


Głosuj (0)

enawarski 11:45:36 18/09/2013 [Powrót] Komentuj


Strona Główna
Było tu 2421 osób :)

...:::Księga:::...

Księga Gości
Dodaj do Księgi
0
techno-navi

...:::O mnie:::...

Technologia nawigacyjna na co dzień


techno-navi

Dodaj do Ulubionych

...:::Linki:::...
...:::Archiwum:::...

2014
Sierpień
2013
Grudzień
Wrzesień